USP Labs - Modern BCAA+ (8:1:1) - 535,5g.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania

Cena: 149,00 PLN

Promocja: 119,00 PLN

LUB

Modern BCAA to:
- silne działanie antykataboliczne,
- skuteczne działanie anaboliczne,
- szybka i efektywna regeneracja potreningowa,
- preparat podnosi wytrzymałość i odporność organizmu.

USP Labs - Modern BCAA+ (8:1:1) - 535,5g.

Więcej zdjęć

Ilość porcji30
Ocena9.8
Mega hit

Product contact

Informacje kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

USP LABS Modern BCAA to doskonały środek spożywczy uzupełniający dietę w mikronizowane aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) - leucynę, izoleucynę i walinę oraz wzbogacony o l-alanylo-l-glutaminę. Systematyczne dostarczanie tych aminokwasów jest niezbędne do prawidłowej odnowy białek mięśniowych. Stosowanie odżywki Modern BCAA przed rozpoczęciem treningu wpływa na przyrost siły i wydolności podczas treningu.

Największe korzyści stosowania suplementu USPLabs Modern BCAA:
rewelacyjny stosunek aminokwasów BCAA - 8:1:1 (leucyna : walina : izoleucyna),
wysoka mikronizacja odżywki, dzięki czemu odżywka cechuje się wysoką przyswajalnością i szybkim wchłanianiem,
produkt nie zawiera sztucznych barwników i aromatów,
wyśmienity, orzeźwiający smak jakie mają wszystkie suplementy diety USP Labs,
nie zawiera niestabilnej l-glutaminy, w zamian dodano lepszą postać glutaminy: dipeptyd glutaminy (L-alanylo-L-glutaminy).

Idealny suplement dla wszystkich sportowców Modern BCAA amerykańskiej firmy produkującej najlepsze i tanie odżywki nie tylko dla kulturystów i ciężarowców do twój najlepszy wybór! Spożywając zwykłe BCAA pochłaniasz również całe mnóstwo niepotrzebnych sztucznych barwników i aromatów, które są zawarte w tym suplemencie. Od tych wszystkich dodatków boli potem głowa, żołądek, pojawiają się mdłości, a samopoczucie jest ogólnie rzecz ujmując - kiepskie. Dlatego też znana i rekomendowana marka odżywek dla sportowców postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom wszystkim sportowców i stworzyła Modern BCAA - produkt idealny!

Zasięgnijmy troszkę wiedzy odnośnie anabolicznej ścieżki mTOR, aby zrozumieć dlaczego Modern BCAA jest najlepszą odżywką aminokwasową na rynku suplementów.
Jeśli nigdy nie słyszałeś o mTOR (a nawet jeśli słyszałeś) to usiądź wygodnie i przeczytaj o najlepszej drodze do anabolizmu mięśni i syntezy białek ustrojowych: mTOR (Mammalian Target of Rapamycin) jest odpowiedzialny za szereg funkcji metabolicznych i fizjologicznych w wielu typach komórek, w tym zarówno adipocytów (komórek tłuszczowych) jak i miocytów (komórek mięśniowych). Wśród wielu ról, mTOR jest odpowiedzialny za hipertrofię (wzrost wielkości komórek mięśniowych), syntezę białek i morfogenezę tkanek. Istnieje szeroki zakres badań, które sugerują, że aminokwasy są zdolne do regulacji szlaków mTOR w mięśniach szkieletowych. Jednak same dane wskazują, że aminokwasy potrzebne do aktywacji szlaków mTOR nie są jednorodne, a istnieją dowody, że mechanizm aktywacji mTOR może być zarówno udziałem tkanek jak i poszczególnych aminokwasów. W szczególności, leucyna jest wskazana wśród rozgałęzionych aminokwasów jako odpowiedzialna przede wszystkim za aktywację szlaków mTOR , a zatem wpływ mTOR na syntezę białek. Ta hipoteza zostaje potwierdzona przez badania, które wykazały, że większość skutków oddziaływania aminokwasów na mTOR zostały uchylone przez obniżenie stężenia leucyny, lub zwiększone poprzez jej dodanie i (w mniejszym stopniu) dodanie innych BCAA.

Leucyna jest gwiazdą ... ale ...

Innymi słowy, leucyna jest gwiazdą, ale należy wspomnieć, że dwa pozostałe BCAA, izoleucyna i walina, muszą być obecne w celu maksymalizacji wyników.

Mając na uwadze powyższe wiadomości USPlabs stworzył Modern BCAA z 8-1-1 stosunkiem leucyny-izoleucyny-waliny. Teraz już nie potrzeba stosować podwójnych lub potrójnych dawek "prostych" BCAA w stosunku 2-1-1 lub 4-1-1 tylko po to, aby zwiększyć dawkę leucyny - najbardziej anabolicznego aminokwasu. Od teraz wystarczy JEDNA solidna dawka USPlabs Modern BCAA ze stosunkiem 8-1-1 przed i po treningu, aby Twój organizm osiągnął wyższy poziom anabolizmu i hipertrofii mięśniowej.

Jeszcze kilka słów na temat glutaminy.

L-Glutamina znana jest ze swojej niestabilności, w stanie suchym, a zwłaszcza w roztworze wodnym. Produktów degradacji L-glutaminy może być kilka: kwas glutaminowy, amoniak i kwas piroglutaminowy, dwa ostatnie są potencjalnie toksyczne. Co gorsza, im dłużej glutamina istnieje w postaci roztworu wodnego, tym większej ulega degradacji i przemianie do wyżej wspomnianych metabolitów. To jest oczywiście powodem, dla którego USP Labs nie chciał widzieć l-glutaminy w Modern USPlabs BCAA Formula. Zamiast tego, USP Labs znany z niestandardowych rozwiązań dołączył do Modern BCAA związek zwany Sustamine. Sustamine ™ to produkt składający się z dipeptydu glutaminy (L-alanylo-L-glutaminy), która jest bardziej stabilna i znacznie lepiej rozpuszczalna w wodzie niż zwykła L-glutamina. Te właściwości fizykochemiczne zapewniają większą skuteczność w porównaniu z l-glutaminą. Dlatego, że obecność unikalnego transportera w formie dipeptydu może pozwolić na zwiększenie ilości glutaminy docierającej do krwiobiegu a dalej do mięśni szkieletowych, w porównaniu do regularnych wolnych cząsteczek L-glutaminy. To ważne, ponieważ do 65% L-glutaminy może być zniszczone, zanim trafia do mięśni. 

Należy jedną porcję preparatu (17,85g - dwie miarki) intensywnie wymieszać w 200-300 ml chłodnej wody. Produkt najlepiej spożywać przed oraz w trakcie sesji treningowej. Dodatkową porcję można spożyć bezpośrednio po treningu lub o innych porach kiedy występuje zwiększone zapotrzebowanie na aminokwasy.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Odżywki nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Sport Definition - BCAA PRO Definition - 507g.

Sport Definition - BCAA PRO Definition - 507g.

Cena: 109,00 PLN

Promocja: 99,00 PLN

Beltor - BCAA V-TEC - 700g.

Beltor - BCAA V-TEC - 700g.

Cena: 129,00 PLN

Promocja: 119,00 PLN

Dedicated - BCAA Sensation - 345g.

Dedicated - BCAA Sensation - 345g.

Cena: 109,00 PLN

Promocja: 87,79 PLN

Real Pharm - BCAA - 300kaps.

Real Pharm - BCAA - 300kaps.

89,00 PLN
Bio Tech USA - 100% BCAA - 400g.

Bio Tech USA - 100% BCAA - 400g.

Cena: 89,00 PLN

Promocja: 80,00 PLN