Trec Nutrition - L-Glutamine eXtreme - 400g.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania

Cena: 119,00 PLN

Promocja: 106,90 PLN

LUB

L-Glutamine Xtreme 1400:
- Innowacyjny matrix glutaminowy
- Niezakłócona regeneracja mięśni
- Mikronizowana L-Glutamina i NAG

Trec Nutrition - L-Glutamine eXtreme - 400g.

Więcej zdjęć

Ilość porcji100
Ocena9.2

Product contact

Informacje kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

L-GLUTAMINE EXTREME to udoskonalona formuła jednego z najpopularniejszych preparatów aminokwasowych stosowanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych jakim jest Glutamina.
Glutamina jest najważniejszym aminokwasem budującym nasze mięśnie. Przy każdym intensywnym treningu organizm zużywa ok. 30-40g tego składnika. Do odbudowy straconej glutaminy zużywane są białka z mięśniowe, powodując utratę tkanki mięśniowej. Zadaniem glutaminy jest powstrzymanie tego negatywnego dla organizmu procesu (glutamina hamuje m.in. produkcję enzymów niszczących białka), przyśpieszając w ten sposób regenerację powysiłkową , co prowadzi do szybszej odbudowy włókien mięśniowych .

L-GLUTAMINE EXTREME jest połączeniem w odpowiednich proporcjach farmaceutycznej mikrorozdrobnionej formy L-glutaminy z jej bardziej stabilną i bio-przyswajalną formą jaką jest N-acetyl L-glutaminy (NAG).
Spośród wielu form glutaminy to właśnie NAG jest najlepiej i najszybciej wchłanianą jej postacią . Powoduje to jeszcze szybszą wolumizację i regenerację komórek. Tempo syntezy białek jest szczególnie ważne w okresach około treningowych, kiedy priorytetem jest jak natychmiastowe zadziałanie preparatu i tu właśnie swoja rolę doskonale spełnia N-acetyl L-glutaminy.
W okresach kiedy zależy nam wolniejszym ale równomiernym wchłanianiu preparatu, np.: podczas dłuższych godzin pojawiającego się katabolizmu wysiłkowego, to właśnie L-glutamina zapewnia mięśniom antykataboliczną ochronę.

L-glutamina firmy Trec Nutrition wyprodukowana przez japońskie laboratorium Kyowa. Produkt ten charakteryzuje się najwyższą czystością oraz minimalną wielkością cząstek (mikrorozdrobnienie), daje nam to maksymalną wchłanialność do organizmu. Preparat jest śnieżnobiałym proszkiem o bardzo dobrej rozpuszczalności.

Sposób użycia:
Zalecana dzienna porcja do spożycia to około 8 g produktu.

W dni treningowe: L-GLUTAMINE EXTREME najlepiej przyjmować: rano 2 g, bezpośrednio po treningu od 4 - 8g oraz przed snem 2g.
W dni nietreningowe: L-GLUTAMINE EXTREME najlepiej przyjmować: 3 razy dziennie po 2g co 6 godz.

Porcje L-GLUTAMINE EXTREME najlepiej stosować przed posiłkami rozpuszczając ją w wodzie lub soku. (ok. 250 ml). Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów w przyroście masy i siły mięśniowej preparat najlepiej łączyć w jednej porcji z kreatyną oraz aminokwasami rozgałęzionymi BCAA.

UWAGA!!! W opakowaniu znajduje się praktyczna miarka, według której można precyzyjnie odmierzyć porcje (1 płaska miarka to 4 g L-GLUTAMINE EXTREME, pierwsza podziałka wskazuje 2 g). 

skład w porcji jednorazowej (2 g):
 

   Premiks glutaminowy:
   L-glutamina + N-acetyl L-glutaminy (NAG)

2 g

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Bio Tech USA - L-glutamine 100% - 500g.

Bio Tech USA - L-glutamine 100% - 500g.

Cena: 99,00 PLN

Promocja: 89,10 PLN

Vital Max - L-Glutamina 100% Base - 400g.

Vital Max - L-Glutamina 100% Base - 400g.

69,00 PLN
Fitness Authority - Xtreme Glutamine - 500g.

Fitness Authority - Xtreme Glutamine - 500g.

Cena: 89,00 PLN

Promocja: 70,90 PLN

Olimp - Glutamine Xplode - 500g.

Olimp - Glutamine Xplode - 500g.

Cena: 95,00 PLN

Promocja: 81,90 PLN

MEX Nutrition - Gluta-Max - 500g.

MEX Nutrition - Gluta-Max - 500g.

Cena: 90,00 PLN

Promocja: 79,00 PLN