Sport Definition - BCAA Definition - 465g.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania
85,00 PLN

- Wysoka koncentracja aminowkasów bcaa w każdej porcji
- Pomaga zahamować katabolizm i wspomaga procesy anaboliczne
- Niesamowity smak i dobra rozpuszczalność
- Wspiera procesy regeneracji potreningowej
- Przyczynia się do lepszych przyrostów masy mięśniowej

Sport Definition - BCAA Definition - 465g.

Więcej zdjęć

Ilość porcji50
Ocena9.3
85,00 PLN

Product contact

Informacje kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

Sport Definition BCAA DEFINITION jest produktem opartym w 100% na najwyższej jakości aminokwasach rozgałęzionych. Jest to jeden z najlepszych produktów tego typu na rynku! Wyróżnia go wysoka koncentracja aminokwasów, świetny smak, brak zbędnych wypełniaczy i dodatków. Zastosowano w nim najlepszy stosunek aminokwasów BCAA 2:1:1 (leucyna : izoleucyna : walina). Istnieje wiele teorii na ten temat i każda proporcja znajduje swoich zwolenników, jednak właśnie ten stosunek ilościowy jest najbardziej naturalnym i jest zbliżony do ich naturalnej ilości występującej w tkance mięśniowej. W związku z tym niesie najwięcej korzyści dla organizmu sportowca!

Warto podkreślić, że ich zawartość może sięgać nawet 40% ogólnej masy mięśniowej, zatem należy wybierać kierując się rozsądkiem, a nie kolorową etykietą. Ten produkt jest odpowiedzią na Twoje potrzeby i jest w stanie w 100% spełnić Twoje oczekiwania. Suplementacja BCAA to nie tylko zabezpieczenie przed procesami rozpadu (katabolizmem), lepsza regeneracja czy opóźnione poczucie zmęczenia na treningu – niewiele osób o tym pamięta ale promują także procesy anaboliczne. W ostatecznym rozrachunku korzyści ze stosowania tego produktu jest niezwykle dużo, w tym najciekawszym może być fakt osiągania lepszych przyrostów masy mięśniowej i siły. 

W zależności kiedy zastosujesz Sport Definition BCAA DEFINITION i jakie masz cele treningowe, wpływ na Twój organizm może być trochę inny. Stosując aminokwasy rozgałęzione podczas redukcji (odchudzania) będziesz w pełni zabezpieczony przed katabolizmem, natomiast na tak zwanej „masie” dostarczysz organizmowi najważniejszego budulca dla swojej przyszłej muskulatury. Jak widzisz, jest to suplement o bardzo szerokim zastosowaniu i warto go dołożyć do suplementacji. Na temat aminokwasów BCAA prowadzono wiele badań naukowych i potwierdzono ich skuteczność!

Sport Definition BCAA DEFINITION zapewnia odpowiednią ilość aminokwasów rozgałęzionych i stosowane w okresie okołotreningowym przyniesie wiele korzyści, w tym także może mieć wpływ na poprawę Twojego samopoczucia, koncentracji oraz lepszą jakość snu. W niektórych przypadkach może przyczynić się także do poprawy libido u stosującego, wszystko zależy od konkretnej sytuacji i przypadku.

Dawkowanie: 1 porcję produktu (9.3g) rozmieszać w około 150ml wody. Spożywać przed lub po treningu.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Real Pharm - BCAA - 400g.

Real Pharm - BCAA - 400g.

89,00 PLN
Beltor - BCAA V-TEC - 500g.

Beltor - BCAA V-TEC - 500g.

Cena: 99,00 PLN

Promocja: 89,00 PLN

Dedicated - BCAA Sensation - 345g.

Dedicated - BCAA Sensation - 345g.

Cena: 109,00 PLN

Promocja: 87,79 PLN

Real Pharm - BCAA - 300kaps.

Real Pharm - BCAA - 300kaps.

89,00 PLN
Iron Horse Series - BCAA Plus - 400g.

Iron Horse Series - BCAA Plus - 400g.

89,00 PLN