Regulamin:

1. Właścicielem sklepu internetowego TYTANI.PL jest firma: SEMI KONCEPT, ul. Wojska Polskiego 46, 42-360 Jastrząb, NIP: 577-185-69-25

2. Zamówienia można składać poprzez formularz zamówień, telefonicznie pod numerem +48 787 584 782 lub za pośrednictwem poczty e-mail pisząc na adres shop@tytani.pl

3. Klient ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.

4. Klient może żądać uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

5. Kupujący powinien podać numer numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego i adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia i kontakt w sprawie złożonego zamówienia.

6. Zamówienia z nieprawidłowo wypełnionym formularzem nie będą realizowane.

7. Semi Koncept zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronach sklepu.

8. Ceny towarów znajdujących się na stronie Tytani.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny mają charakter wiążący z chwilą złożenia zamówienia.

9. Zamówione towary dostarczane są na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. oraz firmy kurierskiej (DHL, Siódemka, Patron Service).

10. Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 5 dni, najczęściej czas oczekiwania na paczkę to 2-3 dni, przy czym nie jest to termin gwarantowany, gdyż nie mamy wpływu na działanie Poczty Polskiej czy firmy kurierskiej.

11. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.

12. Zapłata za towar uiszczana jest gotówką spedytorowi, na poczcie przy odbiorze przesyłki lub przelewem na nasze konto bankowe: 22 1140 2004 0000 3102 7388 9894 lub za pośrednictwem systemu Platnosci.pl (za pomocą kart kredytowych i płatności z banków).

13. Kosztami przesyłki obciążany jest zamawiający (z wyjątkiem okresów promocyjnych w których zaznaczono darmową dostawę).

14. Koszt wysyłki zależny jest od wagi paczki a także sposobu dostawy (dla przesyłek nadawanych za pośrednictwem firmy kurierskiej opłata do 30kg jest stała). [Zobacz tabelę kosztów wysyłki]

15. Zakupione i dostarczone towary są szczelnie zapakowane i posiadają aktualną datę przydatności do spożycia.

16. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem Semi Koncept pod numerem telefonu +48 787-584-782 lub za pośrednictwem poczty e-mail pisząc na adres shop@tytani.pl Reklamowany towar powinien być odesłany na adres firmy wraz z opisem reklamacji (w przypadku braku wcześniejszej informacji o przyczynie reklamacji). Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy pieniądze.

17. Z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować (odstąpić od zawarcia umowy) w ciągu 30 dni od dnia odebrania przesyłki pod warunkiem, że produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Gwarantujemy zwrot kwoty odpowiadającej wartości produktu. Pieniądze Klient otrzymuje przelewem bankowym w terminie do 14 dni (dlatego prosimy podać dokładny numer konta). Rezygnację należy złożyć na piśmie. Klient odsyła zakupiony towar na własny koszt.

18. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

19. Firma zastrzega sobie prawo do nie odzwierciedlania faktycznych stanów magazynowych firmy w tym dostępności produktów.

20. W przypadku braku dostępności towaru obsługa sklepu zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia.

21. Zamówienie jest realizowane, o ile w fazie składania zamówienia produkty są dostępne w magazynie sklepu lub u dostawców.