ProBody - STOP Catabolism - 400g.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania

Cena: 79,00 PLN

Promocja: 62,00 PLN

STOP CATABOLISM to formuła około-treningowa o silnym działaniu antykatabolicznym i anabolicznym. Precyzyjnie dobrane składniki, tworząc dodatni bilans azotowy skutecznie hamują katabolizm włókien mięśniowych i stymulują proces syntezy białek.

ProBody - STOP Catabolism - 400g.

Więcej zdjęć

Ilość porcji66
Ocena9.1

Cena: 79,00 PLN

Promocja: 62,00 PLN

Product contact

Informacje kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

ANTICATABOLIC & ANABOLIC FORMULA

Ciężki trening sportowy wprowadza organizm w stan kataboliczny. Włókna mięśniowe ulegają degradacji, spada wydolność energetyczna i wysiłkowa. Powstaje ujemny bilans azotowy (przewaga rozpadu białek nad ich odbudową). W stanie katabolizmu trudno o jakiekolwiek postępy treningowe.

STOP CATABOLISM nie tylko chroni mięśnie, ale zwiększając ich potencjał anaboliczny i regeneracyjny ułatwia wszechstronny rozwój i poprawę wyników sportowych. Colostrum wzmacnia układ immunologiczny.

- skutecznie hamuje powysiłkowy katabolizm
- pobudza i wzmacnia procesy anaboliczne
- stymuluje syntezę białek mięśniowych
- przywraca dodatni bilans azotowy
- zwiększa dynamikę procesów regeneracyjnych
- wzmacnia system immunologiczny

BCAA to komplet trzech aminokwasów o łańcuchach rozgałęzionych (leucyny, waliny i izoleucyny), które w suplementacji sportowej zajmują szczególne miejsce. BCAA poprzez wpływ na aktywność hormonów, enzymów oraz neuroprzekaźników powodują m.in. zahamowanie katabolizmu białek mięśniowych, zmniejszenie uczucia zmęczenia w trakcie wysiłku oraz przyspieszenie tempa regeneracji powysiłkowej. Odgrywają istotną rolę w procesach energetycznych, stymulują anabolizm białek, ułatwiają i przyspieszają redukcję tłuszczu 

Glutamina to silny antykatabolik hamujący powysiłkowy proces degradacji białek ustrojowych, pobudzający procesy anaboliczne, regeneracyjne i wzmacniający układ immunologiczny. Uczestniczy także w procesie syntezy glutationu - jednego z najsilniejszych antyutleniaczy chroniących białka i struktury komórkowe przed niszczącym działaniem rodników tlenowych 

Colostrum - ta przedmleczna substancja stworzona przez naturę dostarcza bardzo skondensowanej dawki czynników biologicznie aktywnych, które aktywują i regulują procesy odpornościowe, wzrostowe i naprawcze. Stymulują szybki i wszechstronny rozwój organizmu. W Colostrum wyodrębniono ponad 200 czynników niezbędnych do prawidłowego rozwoju organizmu oraz utrzymania zdrowia i osłony układu immunologicznego na właściwym poziomie 

Piperyna ułatwia absorpcję składników. Wspomaga wydzielanie soków trawiennych, zwiększa szybkość i stopień przyswajania substancji odżywczych. Dzięki piperynie wzrasta efektywność stosowania 4 x 4. Ponadto piperyna blokuje namnażanie się komórek tłuszczowych, co zmniejsza ryzyko wzrostu tkanki tłuszczowej

Skład:  l-glutamine, l-leucine, l-valine. L-isoleucine, colostrum, piperine, kwas cytrynowy (regulator kwasowości), sukraloza (substancja słodząca), aromaty, dwutlenek krzemu (antyzbrylacz), żółcień chinolinowa (barwnik dla smaków: cytryna, pomarańcza, grapefruit), czerwień koszenilowa (barwnik dla smaku: owoce skandynawskie). 

Składniki aktywne w: 6 g 12 g
L-Glutamine 2500 mg 5000 mg
Colostrum 453 mg 906 mg
Piperine 2 mg 4 mg
BCAA 2500 mg 5000 mg
W tym:    
L-leucine 1250 mg 2500 mg
L-valine 625 mg 1250 mg
L-isoleucine 625 mg 1250 mg


ZALECANE DZIENNE SPOŻYCIE
jedna porcja (6 g) z 200 ml wody lub soku.

w dni treningowe: 2 x dziennie – przed treningiem i bezpośrednio po treningu.
w dni nietreningowe: 1 porcja rano.

NIE NALEŻY PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ DZIENNEJ DAWKI. NIE STOSOWAĆ JAKO SUBSTYTUT ZRÓŻNICOWANEJ DIETY. ZALECANA JEST ZRÓŻNICOWANA DIETA ORAZ ZDROWY STYL ŻYCIA.

UWAGA: produkt nie może być spożywany przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Zawiera substancję słodzacą. Czerwień koszenilowa może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

PRZECHOWYWAĆ W OPAKOWANIU SZCZELNIE ZAMKNIĘTYM, W SUCHYM MIEJSCU, W TEMPERATURZE 15-25 °C, W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Real Pharm - BCAA - 400g.

Real Pharm - BCAA - 400g.

89,00 PLN
SAN - BCAA Pro 5000 - 690g.

SAN - BCAA Pro 5000 - 690g.

Cena: 189,00 PLN

Promocja: 179,00 PLN

ProBody - 4 X 4 Post-Workout Formula - 400g.

ProBody - 4 X 4 Post-Workout Formula - 400g.

Cena: 99,00 PLN

Promocja: 79,00 PLN

Iron Horse Series - BCAA 2:1:1 - 150tabl.

Iron Horse Series - BCAA 2:1:1 - 150tabl.

69,00 PLN
Trec Nutrition - CROSSTREC BCAA Box - 25sasz.

Trec Nutrition - CROSSTREC BCAA Box - 25sasz.

Cena: 80,00 PLN

Promocja: 71,90 PLN


Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez sklep TYTANI.PL
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)