ProBody - Gluta Plus 100% Natural - 400g.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania

Cena: 69,00 PLN

Promocja: 56,00 PLN

GLUTA PLUS to silny antykatabolik hamujący powysiłkowy proces degradacji białek ustrojowych, pobudzający procesy anaboliczne, regeneracyjne i wzmacniający układ immunologiczny. Uczestniczy także w procesie syntezy glutationu - jednego z najsilniejszych antyutleniaczy chroniących białka i struktury komórkowe przed niszczącym działaniem rodników tlenowych.

ProBody - Gluta Plus 100% Natural - 400g.

Więcej zdjęć

Ilość porcji80
Ocena9.2

Cena: 69,00 PLN

Promocja: 56,00 PLN

Product contact

Informacje kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

Innowacyjna receptura opracowana przez specjalistów z ProBody USA Team. Precyzyjnie dobrane składniki działając synergicznie nie tylko się uzupełniają, ale wręcz potęgują wzajemne działanie - tworząc razem niezwykle skuteczną formułę.

Stosowanie GLUTA PLUS przyniesie szybsze i bardziej spektakularne efekty niż stosowanie samej glutaminy.

Glutamina jest najważniejszym aminokwasem budującym nasze mięśnie. Przy każdym intensywnym treningu organizm zużywa ok. 30-40g tego składnika. Do odbudowy straconej glutaminy zużywane są białka z mięśni, co powoduje utratę tkanki mięśniowej. Podawanie glutaminy, zarówno przed jak i po zakończeniu intensywnych zajęć treningowych pozwala na ochronę jej zasobów w organizmie i spowolnienie niekorzystnych procesów katabolicznych w tkance mięśniowej. Glutamina uważana jest również za aminokwas o dużych właściwościach anabolicznych. Wpływając na zwiększenie puli azotu nieorganicznego przyczynia się do poprawy tzw. bilansu azotowego co sprzyja procesowi przebudowy aminokwasów i wzmożonej syntezie białek. Niedobór glutaminy w organiźmie powoduje spowolnienie przyrostu masy mięśniowej.

Colostrum - ta przedmleczna substancja stworzona przez naturę dostarcza bardzo skondensowanej dawki czynników biologicznie aktywnych, które aktywują i regulują procesy odpornościowe, wzrostowe i naprawcze. Stymulują szybki i wszechstronny rozwój organizmu. W Colostrum wyodrębniono ponad 200 czynników niezbędnych do prawidłowego rozwoju organizmu oraz utrzymania zdrowia i osłony układu immunologicznego na właściwym poziomie.

Tauryna działa antykatabolicznie i anabolicznie - bierze udział w syntezie białek, transportując aminokwasy i składniki odżywcze do krwi, co ułatwia ich przyswajanie. Pobudza trzustkę do wytwarzania insuliny. Ogranicza wytwarzanie serotoniny wpływając na obniżenie poziomu zmęczenia.

Piperyna ułatwia absorpcję składników. Wspomaga wydzielanie soków trawiennych, zwiększa szybkość i stopień przyswajania substancji odżywczych. Dzięki piperynie wzrasta efektywność stosowania GLUTA PLUS.

ProBody GLUTA PLUS 100% Natural  - nie zawiera konserwantów, barwników, słodzików, dodatków smakowych.

Skład: l-glutamine, colostrum,  taurine, bioperine.

Składniki aktywne w: 100 g 5 g 10 g
L-Glutamine 80 g 4000 mg 8000 mg
Colostrum 10 g 500 mg 1000 mg
Taurine 9,9 g 495 mg 990 mg
Piperine 0,1 g 5 mg 10 mg

Dawkowanie: jedna porcja (5g) z 200 ml wody lub soku.
w dni treningowe: 1 porcja bezpośrednio po treningu
w dni nietreningowe: 1 porcja rano

Dawkowanie profesjonalne: jedna porcja (5g) z 200 ml wody lub soku
w dni treningowe trzy razy dziennie: rano, po treningu i przed snem
w dni nietreningowe dwa razy dziennie: rano i przed snem

UWAGA: produkt nie może być spożywany przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecana jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt może spowodować wzrost masy ciała. Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

Przechowywać w opakowaniu szczelnie zamkniętym, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 °C, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Real Pharm - Glutamine - 500g.

Real Pharm - Glutamine - 500g.

89,00 PLN
SAN - NAG - 246g. [N-Acetyl-L-Glutaminy]

SAN - NAG - 246g. [N-Acetyl-L-Glutaminy]

Cena: 83,00 PLN

Promocja: 74,90 PLN

Fitness Authority - Gluta Core - 400g.

Fitness Authority - Gluta Core - 400g.

Cena: 92,00 PLN

Promocja: 68,90 PLN

Trec Nutrition - Glutamine High Speed - 500g.

Trec Nutrition - Glutamine High Speed - 500g.

Cena: 89,00 PLN

Promocja: 79,90 PLN

Bio Tech USA - Glutanator - 180tabl.

Bio Tech USA - Glutanator - 180tabl.

Cena: 50,00 PLN

Promocja: 45,00 PLN