ProBody - Beta NOX - 400g.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania

Cena: 89,00 PLN

Promocja: 79,00 PLN

Beta NOX - to zaawansowana formuła przedtreningowa, mająca na celu przygotowanie organizmu do długich i wyczerpujących treningów. Nasila wytwarzanie tlenku azotu (NO), który zwiększając przepływ krwi do komórek mięśniowych (pompa mięśniowa) sprzyja szybszemu i efektywniejszemu zaopatrzeniu mięśni w tlen, substancje odżywcze, budulcowe i wzrostowe.

ProBody - Beta NOX - 400g.

Więcej zdjęć

Ilość porcji26
Ocena9.3

Cena: 89,00 PLN

Promocja: 79,00 PLN

Product contact

Informacje kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

Beta NOX. Zaawansowana formuła przedtreningowa, mająca na celu przygotowanie organizmu do długich i wyczerpujących treningów. Nasila wytwarzanie tlenku azotu (NO), który zwiększając przepływ krwi do komórek mięśniowych (pompa mięśniowa) sprzyja szybszemu i efektywniejszemu zaopatrzeniu mięśni w tlen, substancje odżywcze, budulcowe i wzrostowe. Kompleks aktywatorów NO wzmocniono elektrolitami. Elektrolity regulują nawodnienie organizmu, co jest jednym z warunków dobrego ukrwienia komórek mięśniowych.

Beta NOX stymuluje także wzrost poziomu neurotransmiterów (w tym dopaminy), które zmniejszają uczucie zmęczenia fizycznego i psychicznego, a zwiększają koncentrację, skupienie i motywację do treningu.

Beta NOX umożliwia zwiększenie intensywności i efektywności treningów, daje silny impuls dla wzrostu siły i masy mięśni, stwarza środowisko sprzyjające szybkiej poprawie wyników sportowych.

- nasila wytwarzanie tlenku azotu (NO), dając maksymalny efekt pompy mięśniowej
- zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych do komórek mięśniowych
- umożliwia zwiększenie długości, intensywności i obciążeń treningu
- elektrolity ułatwiają dobre ukrwienie komórek mięśniowych
- pobudza i zwiększa dynamikę procesów anabolicznych
- stymuluje wzrost poziomu neurotransmiterów
- zwiększa wydolność i wytrzymałość
- wspomaga wzrost siły i masy mięśni
- przyspiesza poprawę wyników sportowych

ALFAKETOGLUTARAN ARGININY (AAKG), ARGININA, JABŁCZAN CYTRULINY kompleks substancji uczestniczących w procesie syntezy i powstawania w organizmie tlenku azotu (NO) oraz zwiększania możliwości treningowych, zarówno w odniesieniu do czasu trwania wysiłku fizycznego jak i stosowanych obciążeń przy minimalnych przerwach odpoczynkowych. Zwiększa i przyspiesza transport składników odżywczych, wzrostowych i budulcowych do komórek mięśniowych.

BETA-ALANINA zwiększa zdolności wysiłkowe organizmu – zarówno w trakcie treningów o charakterze tlenowym jak i beztlenowym. Buforując kwas mlekowy opóźnia zmęczenie mięśni poddanych wysiłkowi. Umożliwia to wykonanie bardziej intensywnych i zarazem efektywnych treningów.

TYROZYNA I ACETYL L-KARNITYNA (ALC) stymulują syntezę neurotransmiterów (dopamina, adrenalina, noradrenalina). Ich wyższy poziom dodaje energii, pobudza oraz usprawnia pracę układu nerwowego. Zmniejsza uczucia zmęczenia fizycznego i psychicznego, a zwiększa poziom koncentracji i motywacji do treningu.

ACETYL L-KARNITYNA (ALC) poprawia także wrażliwość insulinową tkanek oraz zwiększa wykorzystanie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych na potrzeby energetyczne.

L-KARNITYNA ułatwia wykorzystanie tkanki tłuszczowej jako źródła energii.

TAURYNA współdziała z insuliną – ważnym hormonem anabolicznym, który nasila transport składników odżywczych do komórek mięśniowych. Dodatkowo aminokwas ten reguluje gospodarkę wodno-elektrolitową, usprawnia pracę układów krążenia i nerwowego oraz posiada potencjał antyoksydacyjny.

KOMPLEKS ELEKTROLITÓW (POTAS-SÓD-WAPŃ-MAGNEZ) podczas wysiłku fizycznego tracimy elektrolity. Ich niedobór może powodować zaburzenia nerwowe, mięśniowe oraz spadek wydolności nawet o 30%. Nasz kompleks uzupełnia niedobór elektrolitów, przywraca ich równowagę

WITAMINY B6 I B12 wspomagają metabolizm białek i tłuszczów 

SKŁAD: beta-alanine, arginine, arginine alpha-ketoglutarate (AAKG), acetyl l-carnitine, tyrosine, citrulline malate, taurine, l-carnitine, maltodextrin, potassium, sodium, calcium, magnesium, vitamin E, vitamin C, vitamin B6, vitamin B12, kwas cytrynowy (regulator kwasowości), sukraloza (substancja słodząca), aromaty, dwutlenek krzemu (antyzbrylacz), żółcień chinolinowa (barwnik dla smaków: cytryna, pomarańcza, grapefruit), czerwień koszenilowa (barwnik dla smaku: owoce skandynawskie).

Składniki aktywne w : 100g w porcji(15g)
Beta-alanine  23.33 g  3500 mg
Arginine  13.33 g  2000 mg
AAKG  13.33 g  2000 mg
Taurine  9.33 g  1400 mg
Acetyl L-carnitine  6.67 g  1000 mg
Tyrosine  6.67 g  1000 mg
Citrulline malate  6.67 g  1000 mg
L-Carnitine  3.33 g  500 mg
Maltodextrin  2 g  300 mg
Potassium  250 mg  37.5 mg
Sodium  166.67 mg  25 mg
Calcium  153.33 mg  23 mg
Magnesium  80 mg  12 mg
Vitamin E  40 mg  6 mg
Vitamin C  26.67 mg  4 mg
Vitamin B6  3.33 mg  0.5 mg (35.5*)
Vitamin B12  6.67 µg  1 µg (84*)

 * – % NRV – procent zalecanego dziennego spożycia

ZALECANE DZIENNE SPOŻYCIE
jedna porcja (15g) na ok. 20 minut przed treningiem rozpuścić w 200 ml wody, spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

NIE NALEŻY PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ DZIENNEJ DAWKI. NIE STOSOWAĆ JAKO SUBSTYTUT ZRÓŻNICOWANEJ DIETY. ZALECANA JEST ZRÓŻNICOWANA DIETA ORAZ ZDROWY STYL ŻYCIA.

UWAGA: produkt nie może być spożywany przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Zawiera substancje słodzącą. Czerwień koszenilowa może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

PRZECHOWYWAĆ W OPAKOWANIU SZCZELNIE ZAMKNIĘTYM, W SUCHYM MIEJSCU, W TEMPERATURZE 15-25 °C, W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

UNS - BCAA 8:1:1 - 500g.

UNS - BCAA 8:1:1 - 500g.

84,90 PLN
Fitness Authority - BCAA Core - 350g.

Fitness Authority - BCAA Core - 350g.

Cena: 89,00 PLN

Promocja: 67,90 PLN

GenLab - BCAA G-Recovery - 360g.

GenLab - BCAA G-Recovery - 360g.

Cena: 99,00 PLN

Promocja: 89,00 PLN

Iron Horse Series - BCAA Plus - 400g.

Iron Horse Series - BCAA Plus - 400g.

89,00 PLN
Trec Nutrition - BCAA High Speed - 900g.

Trec Nutrition - BCAA High Speed - 900g.

Cena: 142,00 PLN

Promocja: 132,90 PLN


Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez sklep TYTANI.PL
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)