Nutrytec - AOL - 100kaps.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania

Cena: 59,00 PLN

Promocja: 51,90 PLN

LUB

- Poprawia wytrzymałość i regenerację mięśni po treningu
- Pomaga w usunięciu toksyn z wątroby
- Pomaga w spalaniu tłuszczu
- Wzmacnia odponość

Nutrytec - AOL - 100kaps.

Więcej zdjęć

Ilość porcji33
Ocena9.4
Mega hit

Product contact

Informacje kontaktowe

 • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

AOL jest silnym prekursorem hormonu wzrostu (IGF), co zwiększa sprawność fizyczną, zmniejsza zmęczenie mięśni, polepszenia kurczliwości mięśni i zwiększa syntezę białek. Te efekty są wynikiem połączenia trzech podstawowych aminokwasów, takich jak arginina, ornityna i lizyna.

Właściwości:

 • Bierze udział w produkcji różnych enzymów, hormonów i części struktur wielu białek
 • Sprzyja uwalnianiu się hormonu wzrostu (GH), insuliny, glukagonu i prolaktyny.
 • Składnik wazopresyny, hormonu produkowanego przez przysadkę mózgową.
 • Jest fizjologicznym prekursorem wielu związków, takich jak tlenek azotu (NO), glutaminianu, proliny, kreatyny oraz mocznika w procesie cyklu mocznikowego.
 • Posiada działanie przeciwodpornościowe, ponieważ sprzyja produkcji limfocytów.
 • Arginina ma pozytywny wpływ na mózg i układ krążenia, poprawiając sprawność seksualną.

 L-ornityna jest aminokwasem, który odgrywa ważną rolę w cyklu mocznikowym: przekształca amoniak, główną toksynę wątroby w mocznik; jest również prekursorem biosyntezy cytruliny aminokwasów, kwasu glutaminowego i proliny. Jej przekształcanie w argininę rozszerza naczynia krwionośne, ułatwia transport i przechowywanie azotu w tkance mięśni oraz zwiększa energię dostępną w mięśniach.

Te dwa aminokwasy arginina i ornityna, posiadają silne działanie synergistyczne na stymulację hormonu wzrostu, IGF i blokowanie somatostatyny, która neutralizuje ten hormon. W związku z tym wykazują działanie anaboliczne pobudzając uwalnianie hormonu wzrostu z przysadki mózgowej, prowadząc do zwiększenia masy mięśniowej, co prowadzi do poprawy wyników sportowych.

Ponadto razem działają jako silny środek rozszerzający naczynia krwionośne: przez zwiększenie przepływu krwi do ciała, drogi tlenku azotu, składników odżywczych do komórek mięśniowych, a tym samym do zwiększania masy mięśniowej, podczas aktywności fizycznej.

L-lizyna odgrywa kluczową rolę w budowie wszystkich białek w organizmie, w tym białek mięśniowych, które połączone z trenigiem siłowym prowadzą do zwiększenia  masy mięśniowej. Istotna jest również funkcja regeneracji  tkanek podczas urazów sportowych lub w produkcji hormonów, enzymów i przeciwciał; Ponadto wspomaga wchłanianie wapnia i produkcji kolagenu, unikając ryzyka wystąpienia osteoporozy i przyczynia się do syntezy, wraz z metioniną, karnityną, transporterem niezbędnych kwasów tłuszczowych mających na celu mobilizację zapasów tłuszczu w celu zapewnienia energii.

Dawkowanie: Spożywać 3 kapsułki dziennie podczas posiłków.

Składniki: w kapsułce:

 • L-arginina HCl
 • L-ornitina HCl
 • L-lisina HCl
 • Kapsułka: żelatyna i barwnik  E-171

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez sklep TYTANI.PL
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)