Muscle Pharm - BCAA 3:1:2 - 240kaps.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania

Cena: 89,00 PLN

Promocja: 81,00 PLN

LUB

Muscle Pharm to jedyne na rynku aminokwasy BCAA zestawione w proporcjach 3:1:2. Dzięki zastosowaniu BCAA w takiej formule aminokwasy są dostarczane równomiernie od początku do samego końca treningu.

Muscle Pharm - BCAA 3:1:2 - 240kaps.

Więcej zdjęć

Ilość porcji30
Ocena8.5

Product contact

Informacje kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

Jedna porcja Muscle Pharm BCAA 3:1:2 to aż 6000 mg mieszanki trzech aminokwasów.

Opatentowana formuła BCAA 3:1:2- to zespół aminokwasów, który w przeciwieństwie do skoncentrowanych form dostępnych na rynku nie uderza cię zmasowaną dawką od samego początku pozostawiając potem jak „zbitego kundla”. Dzięki zastosowaniu BCAA w formule 3:1:2 aminokwasy są dostarczane równomiernie od początku do samego końca treningu. Ta specjalna formuła dostarcza więcej leucyny i waliny niż izoleucyny. Takie zestawienie BCAA zapewnia silniejszy proces regeneracji i szybszy wzrost czystej masy mięśniowej
 
Jedna porcja Muscle Pharm BCAA 3:1:2 to aż 6000 mg mieszanki trzech aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach (l-walina, l-leucyna, l-izoleucyna). Aminokwasy BCAA są niezbędne, gdyż organizm nie może ich wyprodukować z innych składników i należy dostarczać je z pokarmów lub suplementacji. Jak pokazują badania aminokwasy BCAA wspomagają zatrzymywanie azotu, syntezę białek i regenerację tkanki mięśniowej. Są odpowiedzialne za 90% całkowitego wchłaniania aminokwasów przez mięśnie. Te trzy aminokwasy połączone zostały w zrównoważonych proporcjach, by zapewnić maksymalne wchłanianie do organizmu. BCAA są idealne dla osób, które pragną maksymalnego wzrostu i regeneracji tkanki mięśniowej. Nie bez przypadku w produkcie Muscle Pharm stosunek tych trzech aminokwasów wynosi 3:1:2. Jest to opatentowany skład, który nauka potwierdziła badaniami klinicznym!
 
Skład
(porcja 8 kaps.):

L-leucyna 3000 mg
L-walina  2000 mg
L-izoleucyna 1000 mg

Dawkowanie: Stosuj jedną porcję tj. 8 kapsułek na 20 minut przed rozpoczęciem treningu oraz od razu po jego zakończeniu. Jeżeli stosujesz Muscle Pharm Assault przed treningiem możesz ograniczyć przyjmowanie BCAA 3:1:2 do jednej dawki tylko po treningu.