Iron Horse Series - High Kick - 420g.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania
129,00 PLN

HIGH KICK:
- Stworzony z myślą o współczesnych Fighterach
- Idealny podczas intensywnych treningów na macie i ringu
- Podnosi wytrzymałość, energię , koncentrację

Iron Horse Series - High Kick - 420g.

Więcej zdjęć

Ilość porcji28
Ocena9.7
Mega hit
129,00 PLN

Product contact

Informacje kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

Czasami wyzwanie jest tak duże, że wstrzymujesz oddech…

Szukasz oparcia, sprzymierzeńca, który ci pomoże…

Bądź spokojny

…jest High Kick

Oddychaj głęboko…

HIGH KICK jest preparatem przedtreningowym przeznaczonym specjalnie dla sportowców trenujących dyscypliny w których wytrzymałość, dynamika, szybkość i kondycja ma podstawowe znaczenie. Wyjątkowa formuła 22 aktywnych substancji odpowiada za efektywność treningu, dotlenienie i regenerację układu mięśniowego.

Zapomnij o „zadyszce”, która dławi twój zapał podczas walki, braku koncentracji spowodowanym skrajnym wyczerpaniem i dniach, w których po ciężkiej sesji treningowej nie jesteś w stanie dojść do siebie.
High Kick uwolni cię od wszystkich ograniczeń, które do tej pory stały na twojej drodze do stawania się lepszym w tym, co kochasz.

Jak myślisz, jaki jest najlepszy sposób na stworzenie „hitu w świecie suplementów”? Wystarczy, że zapytasz swoich klientów, czego chcą a potem zwyczajnie im to dasz. To właśnie zrobili naukowcy IHS Technology. Miesiące spędzone na pracy z zawodnikami MMA, rugby, kolarstwa, biegów długodystansowych dały odpowiedź, którą jest HIGH KICK. Stworzyliśmy antidotum dla zmęczenia, braku tchu, koncentracji i regeneracji. Spełniliśmy wszystkie zachcianki współczesnego sportowca.

Poznaj tajemnicę składników

CNS Recover (Kompleks składników odpowiedzialnych za wspomaganie pracy OUN (Ośrodkowego Układu Nerwowego)

Kompleksowo działające składniki (L-Tauryna, L-Tyrozyna, L-Fenyloalanina, N-Acetyl L-Karnityna, Schizandrol A, Kofeina, Żeń Szeń, Tiamina ) w wysokich optymalnie do działania dobranych proporcjach gwarantują wysoką efektywność pracy ośrodkowego układu nerwowego. Dzięki nim będziesz maksymalnie skoncentrowany na wykonywanym treningu, Twój układ nerwowy niezwykle szybko zareaguje na to co postrzegają zmysły, dając impulsy do natychmiastowego działania pracującym mięśniom… A po treningu dzięki prekursorom serotoniny i dopaminy będziesz odczuwał satysfakcje z dobrze wykonanego zadania.

MuscleAnabolicComplex ( Anaboliczny Kompleks składników stymulujących  efektywność pracy, dotlenienia i regeneracji układu mięśniowego )

 

Kompleksowo działające składniki (L-Glutamina, L-Arginina, Beta Alanina, L-Histydyna, BCAA- L-Leucyna, L-Walina, L-Izoleucyna, Magnez, Kwas Alfa Liponowy, Niacyna, Pirydoksyna, Kobalamina, Biotyna) zapewnią Twym mięśniom dynamikę i niezwykłą kondycje…

Dodatkowo w składzie pojawiły się: Diosmina, Hesperydyna i Rutyna:

Diosmina działa ochronnie na naczynia krwionośne oraz zwiększa tonus żylny 2-krotnie silniej niż trokserutyna. Zwiększa przepływ limfatyczny. Przywraca naczyniom włosowatym prawidłową przepuszczalność, dzięki czemu działa przeciwobrzękowo i przeciwkrwotocznie. Poprawia powrót krwi z układu żylnego, zmniejsza nadciśnienie i zastój żylny w kończynach, działa przeciwzapalnie.

Hesperydyna posiada właściwości przeciwutleniające, przeciwzapalne, hipolipidemiczne, ochraniające naczynia krwionośne, antynowotworowe i obniżające poziom cholesterolu. Hesperydyna poprawia stan naczyń włosowatych, zmniejszając ich przepuszczalność. Hesperydyna działa synergistycznie do witaminy C na stan kolagenu. Wykazano również, że może działać hamująco na ubytek tkanki kostnej oraz redukować liczbę lipidów w surowicy krwi i w wątrobie.

Rutyna jak większość flawonoidów ma właściwości uszczelniające naczynia i przeciwwysiękowe. Zapobiega powstawaniu niektórych wysoce reaktywnych wolnych rodników. Spowalnia utlenianie witaminy C (przedłuża tym samym jej działanie). Zmniejsza cytotoksyczność utlenionego cholesterolu. Wykazuje też działanie przeciwzapalne.

W przeciwieństwie do oferowanych na rynku preparatów przedtreningowych produkowanych z myślą o treningu na siłowni, HIGH KICK nie powoduje efektu pompy zatrzymującej krew w pracujących mięśniach, wręcz odwrotnie: pozawala na zachowanie elastycznych i dynamicznych mięśni, podczas trwania całego treningu.

W sportach walki walcząc w stójce HIGH KICK zapobiega drętwieniu mięśni kapturowych i barków, walcząc w parterze zapobiega odrętwieniu bicepsów i mięśni przedramion.

W grach zespołowych i biegach , jak i w sportach walki HIGH KICK w sposób zauważalny i wymierny oddala zjawisko „długu tlenowego” poprawia kondycje, wytrzymałość i daje mocną wolę walki….

Skład jakościowy w tym substancje czynne Wartość w jednej porcji 15g %ZDS
Kompleks składników o działaniu wspomagajacym efektywność pracy UON
Tauryna 2000mg --
Tyrozyna 1000mg --
Schizandrol 200mg --
Kofeina 100mg --
Kożeń Żeń Szenia 50mg --
Tiamina 10mg 909%
Matrix stymulujący maksymalną wydajność układu mięśniowego
Beta Alanina 3000mg --
Leucyna 1300mg --
Walina 900mg --
Izoleucyna 800mg --
Arginina 1000mg --
L-Karnityna 1000mg --
Glutamina 1000mg --
Histydyna 250mg --
Magnez 600mg 33,30%
Kwas askorbinowy 100mg 125%
Kwas alfa-liponowy 50mg --
Niacyna 30mg 187,50%
Pirodyksyna 10mg 712%
Kobalamina 100ug 4000%
Kompleks ziołowy usprawniajacy efekywny przepływ krwi w mięśniach
Diosmina 150mg --
Hesperydyna 100mg --
Rutyna 50mg --

Spożywać co najmniej 2 godziny po posiłku. Zawartość jednej porcji (3 miarki ) rozpuścić w szklance wody, wypić 30 min. przed treningiem.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Ultimate - Beta Alanina 750 - 100kaps.

Ultimate - Beta Alanina 750 - 100kaps.

Cena: 69,00 PLN

Promocja: 55,19 PLN