Inkospor - X-treme CreaWhey -1350g.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania

Cena: 229,00 PLN

Promocja: 219,95 PLN

Optymalna, najwyższej klasy formuła potreningowa dla profesjonalistów!

Inkospor - X-treme CreaWhey -1350g.

Więcej zdjęć

Ilość porcji30
Ocena9.3

Cena: 229,00 PLN

Promocja: 219,95 PLN

Product contact

Informacje kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

X-TREME CREAWHEY - tropikalny shake z którego powstają mięśnie!

Inkospor X-TREME CREAWHEY dzięki wysokowartościowym składnikom działa szybciej i skuteczniej niż inne podobne preparaty potreningowe. Jego wyjątkowe działanie gwarantuje rekordową skuteczność treningu, wspomaga przyrost masy mięśniowej, siły i szybkości oraz umożliwia bardziej intensywny i dłuższy trening przy mniejszym zmęczeniu organizmu. Zapewnia natychmiastową regenerację nawet po "morderczym" wysiłku fizycznym, a jego wyrazista i orzeźwiająca nuta owoców tropikalnych czyni niezapomniane wrażenia smakowe oraz sprawia, że trening staje się nie tylko pasmem sukcesów, lecz również czystą przyjemnością.

Dla zapewnienia optymalnej skuteczności wszystkie składniki Inkospor X-TREME CREAWHEY zostały starannie dobrane i połączone, zgodnie i w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe.

1 porcja (45 g) zawiera 20 g wysokiej jakości białka (izolat białka serwatki, PeptoPro®), 15 g węglowodanów, 3 g czystej kreatyny Creapure®, aż 5130 mg BCAA oraz magnez i witaminy: B6, B2, B1:

PeptoPro® - najszybsze białko na świecie: podczas gdy inne białka muszą najpierw zostać rozłożone na peptydy, PeptoPro® ma już formę peptydową; dzięki temu Inkospor X-TREME CREAWHEY zostaje błyskawicznie i w 100% zaabsorbowany przez organizm po treningu. PeptoPro® gwarantują najwyższą jakość protein i wysoką wartość biologiczną niezbędną do skutecznej rozbudowy masy mięśniowej.

Izolat białka serwatki - dzięki wysokiej wartości biologicznej pozwala zbudować znacznie więcej tkanki mięśniowej, niż przy użyciu innych odżywek wysokobiałkowych. Izolat białka serwatki w połączeniu z intensywnym treningiem siłowym zapewnia maksymalne przyrosty wysokojakościowej muskulatury i siły. Charakteryzuje się najwyższą przyswajalnością, co zapewnia bardzo silne właściwości anaboliczne.

BCAA - aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach, posiadają silne działanie anaboliczne i antykataboliczne. Jako elementy budulcowe białka są wykorzystywane przez organizm do pozyskiwania energii podczas treningu, a głównie w trakcie dużego obciążenia o charakterze wytrzymałościowym, i dlatego po treningu powinny zostać natychmiast uzupełnione w pożywieniu. Sportowcy uprawiający dyscypliny wytrzymałościowe powinni spożywać BCAA jeszcze przed treningiem, aby zwiększyć zasoby aminokwasowe organizmu.

Creapure® - opatentowany, najwyższej jakości monohydrat kreatyny. Kreatyna jest stałym składnikiem tkanki mięśniowej. Zwiększa wzrost zawartości fosfokreatyny w mięśniach i uwodnienie komórek, a tym samym zdolności organizmu do magazynowania energii dla osiągnięcia maksymalnego wysiłku fizycznego. Stymuluje również organizm do przyswajania większej ilości substancji odżywczych. Kreatyna uważana jest za najlepszy legalny środek anaboliczny stosowany przez osoby uprawiające sporty siłowe. Daje ona bardzo duże przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej w relatywnie krótkim czasie. Ze względu na udział kreatyny w metabolizmie wysiłku fizycznego, preparaty te również wydatnie poprawiają siłę i wytrzymałość.

Węglowodany - odbudowują zasoby glikogenu mięśniowego, hamują proces katabolizmu potreningowego i jednocześnie spełniają funkcję specjalnej substancji transportowej. Stymulują poziom insuliny, która jest najsilniejszym hormonem anabolicznym i jednocześnie najskuteczniejszym transporterem wszystkich składników aktywnych do mięśni. Zapewniają wysoki poziom wchłaniania wszystkich aminokwasów zawartych w produkcie.

Magnez - jest podstawowym minerałem w organizmie ludzkim, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, mięśniowego oraz sercowo-naczyniowego. Ważny również dla metabolizmu białek, węglowodanów i tłuszczów. W produkcie zastosowano najlepiej przyswajalny magnez w postaci – cytrynianu magnezu.

Witamina B6 - dodatkowo wspomaga metabolizm białek, potrzebna do budowy pasm nerwowych.

Witamina B2 - ważna dla metabolizmu węglowodanów, tłuszczów i białek, tworzenia czerwonych krwinek i zdrowej błony śluzowej.

Witamina B1 - uczestniczy w metabolizmie węglowodanów i aktywacji nerwów.

Zalecane spożycie: przyjmować 1 porcję dziennie bezpośrednio po treningu. W dni wolne od ćwiczeń z rana, po przebudzeniu.

Sposób przygotowania: 45 g proszku (3 miarki) dodać do 250 ml wody i wymieszać.

Ważna informacja: ze względu na zawartość kreatyny produkt nie powinien być stosowany dłużej niż 4 tygodnie. W celu powtórzenia suplementacji należy zastosować 4 tygodniową przerwę. Kreatyna nie powinna być stosowana przez długi okres czasu. Regularne i prawidłowe stosowanie kreatyny prowadzi do wzrostu wagi. Maksymalna dzienna dawka nie powinna przekraczać 3 g.