Grenade - Defend - 345g.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania

Cena: 119,00 PLN

Promocja: 109,00 PLN

LUB

- Zaawansowana formuła aminokwasowa
- Zapobiega rozpadowi mięśni
- Maksymalizuje odzyskiwanie, siły i masy mięśniowej
- Dostarczane zarówno peptydu związanego jak i wolnych form aminokwasowych

Grenade - Defend - 345g.

Więcej zdjęć

Ilość porcji30
Ocena9.0

Product contact

Informacje kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

Defend® posiada w swoim składzie wszystkie najbardziej anaboliczne i antykataboliczne aminokwasy wymagane przez organizm ludzki, zawarte w niewyobrażalnie pysznym napoju.

Produkt dla osób pracujących z obciążeniem, którzy chcą zwiększyć swoją masę mięśniową, stanowiący ochronę mięśni przed katabolizmem, czyli przed rozpadem mięśni. Najbardziej podstawową i nie do uniknięcia sprawą jest fakt, że przy wzroście mięśni należy zapewnić odpowiednie dawki aminokwasów. 

Defend® został zaprojektowany do stosowania przez cały dzień, zarówno z posiłkiem w celu zwiększenia profilu aminokwasowego, jak i pomiędzy posiłkami - jako antykatabolik. Defend® od Grenade® stanowi również idealny preparat przed i potreningowy (stosowany wraz z shakiem białkowym) jako alternatywa do BCAA. Defend® to zaawansowany, pełnowymiarowy suplement aminokwasowy niezbędny do budowy i naprawy mięśni. Co więcej, wszystkie aminokwasy zawarte w tym produkcie, dostarczane są zarówno w wiązaniu peptydowym jak i w wolnej formie, dla uzyskania szerszego spektrum absorpcji i kinetyki. 

Kilka kluczowych, potężnych składników zostało dodanych do produktu Defend® od Grenade®. Są to:

- Potężne dawki LEUCYNY, prawdopodobnie najważniejszego aminokwasu dla kulturystów i innych sportowców. Ten rozgałęziony aminokwas, nawet na najniższym poziomie potrafi „podkręcić” czynność budowy mięśni. Żaden inny aminokwas nie potrafi zrobić tego z pojedynkę. Co więcej, badania wykazują, że dodanie leucyny do białka może zintensyfikować proces syntezy białka (budowania mięśni).

- Astragin®- opatentowana kombinacja traganku i żeń- szenia fałszywego, dodana do wsparcia wchłanialności. Niezwykłe rezultaty zostały uzyskane dzięki użyciu tych składników.

- DL- jabłczan L- cytruliny - ze wszystkich aminokwasów, to właśnie cytrulina jest uznawana za bycie odpowiedzialną zwiększenia poziomu tlenku azotu oraz przepływu krwi. Wysoki poziom tlenku azotu oraz polepszony przepływ krwi mają wpływ na zwiększone osiągi treningów z obciążeniem, zwiększoną syntezę białka mięśni, zwiększoną zawartość białka w mięśniach, zmniejszone zmęczenie, zwiększoną produkcję energii oraz produkcję fosforanu kreatyny.


  zaw:
Wartość energetyczna: 45 kcal
Tłuszcz 0,1 g
- w tym nasycone 0,02 g
Węglowodany 0,11 g
Błonnik 0 g
Białko 7,3 g
Sól 0,02 g
Witamina B6 10 mg
Witamina B12 200 mcg
Aminokwasy 3,4 g
Profil aminokwasowy na porcję :  
L-leucyna 1430 mg
L-Izoleucyna 1140 mg
L-cytruliny DL-jabłczanu 1000 mg
Peptyd glutaminy 1000 mg
L-Tauryna 1000 mg
Kwas L-asparaginowy 515 mg
L-lizyna 392 mg
L-treonina 297 mg
L-prolina 248 mg
L-alanina 217 mg
L-seryna 188 mg
L-fenyloalanina 129 mg
L-tyrozyna 116 mg
L-cysteina 91 mg
L-metionina 89 mg
L-arginina 76 mg
L-tryptofan 72 mg
L-histydyna 70 mg
L-glicyna 63 mg
AstraGin 50 mg
Kwas alfa liponowy 25 mg

2 miarki (11,5g) rozpuścić w 240ml wody.
Spożywać w trakcie posiłku, treningu lub też po treningu.
Uwagi: Nie przekraczać 4 miarek (23g) na dzień.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci , kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

PRZECHOWYWAĆ W OPAKOWANIU SZCZELNIE ZAMKNIĘTYM, W SUCHYM MIEJSCU, W TEMPERATURZE 15-25 °C, W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI.