Activlab - Energon X 1000 - 90kaps.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania

Cena: 33,00 PLN

Promocja: 23,90 PLN

LUB

ENERGON X 1000 - Preparat (kompleks ziół i minerałów) który w maksymalny sposób działa energetyzująco na organizm.
– działa pobudzająco na układ nerwowy
– polepsza procesy kojarzeniowe poprawiając pamięć
– zmniejsza zmęczenie i senność
– stabilizuje funkcjonowanie komórek nerwowych i mózgowych
– przeciwdziała fizjologicznym zmianom powodowanym przez stresy


Activlab - Energon X 1000 - 90kaps.

Więcej zdjęć

Ilość porcji90
Ocena7.9
Mega hit

Product contact

Informacje kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

GUARANA (pauliinia cupana) roślina, która zawiera kofeinę działająca jako stymulant. W porównaniu z kawą nie wywołuje niepożądanych skutków (wrzodów żołądka i nie uzależnia). Polecana jest tym, którzy są wyczerpani psychofizycznie lub osobom, które cały czas muszą pracować w warunkach wzmożonej koncentracji studenci, sportowcy, kierowcy, piloci. Polecana jako zamiennik kawy. Pobudza pracę serca oraz układu oddechowego, co powoduje znaczne ożywienie organizmu.

ŻEŃSZEŃ działa tonizująco, podnosi wydolność organizmu. Zawiera substancje biologicznie czynne, które noszą nazwy ginsenozydów (panaxozydów). Żeńszeń przeciwdziała zmęczeniu, znużeniu organizmu, działa pobudzająco, wzmacnia pamięć i procesy myślenia. Wpływa również na zmianę metabolizmu podczas wysiłku spalaniu ulega więcej tłuszczu.

TAURYNA jest aminokwasem warunkowo-niezbędnym. Magazynuje azot w organizmie, zmniejsza intensywność rozpadu białek wykazuje działanie antykataboliczne, znacznie wpływając na poprawę umięśnienia. Tauryna ogranicza wytwarzanie serotoniny powodując zmniejszenie odczucia zmęczenia oraz poprawiając możliwości organizmu co do dłuższego w czasie wykonywania wysiłku fizycznego i umysłowego. Tauryna posiada również wpływ na metabolizm węglowodanów zmniejsza stężenia cukru we krwi.

MAGNEZ Poprawia koncentrację , niweluje oznaki zmęczenia (nawet przewlekłego). Wskazany dla osób działających w sytuacji wysokich wymagań i rygorów - osoby aktywne umysłowo i fizycznie. Działa relaksująco i antystresowo. Magnez wyzwala i magazynuje energię komórkową powstałą ze spalania węglowodanów (glukozy) w organizmie.

WITAMINA B6 jest niezbędna dla prawidłowej gospodarki białkowej, warunkuje transaminację, czyli proces, który prowadzi do syntezy różnych aminokwasów w organiźmie a także inne przemiany metaboliczne w obrębie substancji białkowych. Wit. B6 jest niezbędna w regulacji układu nerwowego.

Sposób dawkowania: 1 kaps. przed śniadaniem i 2 kaps. przed treningiem. Nie stosować preparatu przed snem ze względu na silne działanie pobudzające.

Wartość odżywcza jednej kapsułki (720 mg)
guarana 300 mg
tauryna 35 mg
wit. B6 1 mg
żeńszeń 80 mg
magnez 75 mg

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Activlab - Ultra Energy - 60kaps.

Activlab - Ultra Energy - 60kaps.

Cena: 29,00 PLN

Promocja: 24,69 PLN

Bio Tech USA - 12 Hour Energy Shock - 20x25ml.

Bio Tech USA - 12 Hour Energy Shock - 20x25ml.

Cena: 94,00 PLN

Promocja: 84,99 PLN

Olimp - Guaranax - 60kaps.

Olimp - Guaranax - 60kaps.

Cena: 21,50 PLN

Promocja: 18,48 PLN