1. ZAMÓWIENIA

- ODBIÓR PRZESYŁKI:
Wszystkie realizowane zamówienia wysyłane są w szczelnie zamkniętych opakowaniach dlatego jeżeli podczas odbioru przesyłki jest ona uszkodzona umożliwiając dostęp do jej zawartości, Klient podejmuje ją na własne ryzyko a firma Semi Koncept nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne braki w zamówieniu. W przypadku odmówienia przyjęcia takiej przesyłki prosimy o informację mailową lub telefoniczną.

- ZWROT PRZESYŁKI:
Kupujący ma możliwość zwrotu towaru do 10 dni roboczych licząc od daty sprzedaży. Towar musi być odesłany w stanie nienaruszonym w oryginalnym opakowaniu. Zwrot towaru należy zgłosić do nas przed odesłaniem przesyłki. Koszty zwrotu paczki ponosi kupujący.

- PODATKI I CENY
Ceny towarów są cenami brutto t.j. zawierają podatek od towarów i usług VAT

 

2. POUFNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO:

- Administrator serwisu www.tytani.pl przechowuje i przetwarza dane osobowe zawarte w formularzu (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997r. "O ochronie danych osobowych" /Dz. U. Nr 133, poz. 883/), jedynie na potrzeby tego serwisu i nie udostępnia tych danych osobom czy instytucjom trzecim. Dbając o własne bezpieczeństwo prosimy o nie udostępnianie haseł dostępu do swoich kont innym użytkownikom sklepu. W razie jakichkolwiek nadużyć oraz włamań prosimy o natychmiastowy kontakt z administratorem sklepu.

 

3. DANE KONTAKTOWE:

Realizacja zamówień, wysyłka:
tel. +48 787 584 782
e-mail: shop@tytani.pl
Gadu-Gadu (5845543)

Dane firmy:
SEMI KONCEPT
ul. Wojska Polskiego 46
42-360 Jastrząb

Konto Bankowe:
Nazwa banku: mBank
Nr konta: 22 1140 2004 0000 3102 7388 9894


* - Treść serwisu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 kodeksu cywilnego. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.