BSN - Syntha-6 EDGE - 1780-1920g.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania

Cena: 219,00 PLN

Promocja: 198,90 PLN

Syntha-6 Edge: 
- doskonały matrix proteinowy 
- stymuluje procesy anaboliczne 
- sprzyja lepszej regeneracji
- świetnie rozpuszcza się i smakuje

BSN - Syntha-6 EDGE - 1780-1920g.

Więcej zdjęć

Ilość porcji48
Ocena8.9
Mega hit

Cena: 219,00 PLN

Promocja: 198,90 PLN

Product contact

Informacje kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

BSN przekroczył barierę smaku białka serwatkowego raz na zawsze poprzez wprowadzenie absurdalnie pysznego Syntha-6 Edge, wysokiej jakości białka w formie proszku. Wielofunkcyjny suplement, który może być stosowany przed treningiem, po treningu albo w dowolnym momencie w ciągu dnia. 

Syntha-6 Edge to wysokiej jakości produkt idealny na beztłuszczową masę mięśniową. Jest to najlepiej smakujący suplement firmy BSN dostępny na rynku. Cechą tej formuły są złożonej jakości białka, które skutkują powstaniem odżywczego i wielofunkcyjnego suplementu białkowego zapewniającego zaopatrzenie mięśni sportowca w budulec białkowy. Każdy sportowiec wie, że wysokiej jakości białka są niezbędne do budowy i utrzymania beztłuszczowej masy mięśniowej. 

Syntha-6 Edge jest idealnym rozwiązaniem na pokrycie zapotrzebowania na białko dla wszystkich aktywnych osób, oraz został tak zaprojektowany, aby idealnie pasować do różnorodnych diet i stylów życia. Dzięki ekskluzywnej technologi smakowej firmy BSN, wysoki standard jakości idzie w parze ze smakiem suplementu Syntha-6 Edge. 

Syntha-6 Edge jest wartościowym dodatkiem do diety i programu ćwiczeń sportowców, oraz jest doskonały do stosowania jako wysokobiałkowe źródło przy zbilansowanym planie kontroli masy ciała. Odżywczy i wyśmienity, Syntha-6 Edge jest odpowiednim wyborem wśród suplementów białkowych. 

Wartości odżywcze mogą się różnić w zależności od smaku. 

Wartość odżywcza: w jednej porcji  (% ZDS)
Wartość energetyczna: 155 kcal  (8%)
Tłuszcz 3,8 g  (5%)
- w tym nasycone 0,7 g  (3%)
Węglowodany 5,3 g  (2%)
- w tym cukry 1,3 g  (1%)
Białko 24 g  (49%)
Błonnik 0,3 g
Sól 0,28 g  (5%)
Sód 111 mg


Wymieszaj jedną miarkę (ok 38g) w około 200-250ml wody.