Bio Tech USA - 3P Amino Matrix - 240tabl.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania

Cena: 79,00 PLN

Promocja: 64,79 PLN

LUB

3P Amino Matrix:
- białko dla kulturystów
- wyjątkowe źródło aminokwasów
- beztłuszczowa masa mięśniowa
- wysoka zawartość argininy i bcaa

Bio Tech USA - 3P Amino Matrix - 240tabl.

Więcej zdjęć

Ilość porcji60
Ocena8.8

Product contact

Informacje kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

To przebadany klinicznie specjalny produkt aminokwasowy zawierający duże ilości argininy i lizyny. To optymalne połączenie aminokwasów umożliwia utrzymanie masy ciała w trakcie diety i chroni przed rozpadem tkanki mięśniowej. Przyczynia się do regeneracji mięśni, jak również rozwoju i utrzymania beztłuszczowej masy mięśniowej.

8 powodów, dla których warto wybrać 3P:
- Produkt niezmodyfikowany genetycznie
- W 100% nie zawiera glutenu
- Niska zawartość cholesterolu
- Białko pochodzenia roślinnego
- Środek wysoce rozpuszczalny i łatwostrawny
- Źródło wartościowych aminokwasów
- Przyjazne dla środowiska źródło białka
- Doskonale sprzyja zrównoważonemu rolnictwu

Pomyśl o wszystkim, co wiesz o aminokwasach.
A teraz zastanów się nad tym ponownie...

Prawdziwa innowacja na rynku odżywek sportowych jest rzadkością. To jest fakt. Firmy produkujące odżywki starają się zaimponować, opisując wielkimi słowami kompozycję produktów, które tak naprawdę nie są innowacyjne. Super, mega, giga, ultra, hiper NIC...

Nadszedł czas na zmiany. Nadszedł czas na prawdziwe badania i innowacje.

Myśląc o nowym produkcie, chcieliśmy nie tylko stworzyć coś lepszego niż inne produkty. Zdecydowaliśmy się wstrząsnąć podstawami całej branży suplementów.

Postanowiliśmy dać sportowcom rzeczywistą, przełomową innowacyjność, która zmienia zasady budowania mięśni.

"Kiedy zacząłem stosować 3P Amino Matrix™, byłem taki podekscytowany. Możliwość wpłynięcia na rozwój produktu na taką skalę nie zdarza się codziennie. A potem pojawiły się wyniki, straciłem 6 kg tłuszczu i zdobyłem 4 kg mięśni w zaledwie kilka tygodni... Nigdy nie myślałem, że produkt na bazie aminokwasów jest do tego zdolny."
Anonimowy tester nr 324.

Dlatego zdecydowaliśmy się opracować sposób wpływający na samą podstawę wzrostu i regeneracji mięśni. Zdecydowaliśmy się poprawić formułę budowy mięśni raz na zawsze, tworząc rewolucyjny produkt, testowany na prawdziwych ludziach podczas prawdziwych badań, a nie opierając się tylko na jakichś akademickich badaniach z lat 80-tych.

Wracając do podstaw: Aminokwasy są podstawą białek, a co ważniejsze fundamentem tkanki mięśniowej. Bez aminokwasów Twoje mięśnie nie mogą rosnąć ani zregenerować się po treningach.

Każdy entuzjasta sportu dobrze o tym wie. Mimo to, niewielu z was zdaje sobie sprawę z faktu, że aminokwasy stosowane w suplementach są po prostu pobierane z jednego źródła białka, bez względu na ich kompozycję. W rzeczywistości, większość producentów wcale o to nie dba.

"Nigdy tak naprawdę nie wierzyłem w te badania. Jakie innowacje można ewentualnie wprowadzać do takiego dobrze zbadanego obszaru, takim są aminokwasy. Jednak te darmowe odżywki mnie przekonały do wzięcia udziału. Żałowałbym przez całe swoje życie, gdybym tego nie zrobił. Ta odżywa jest po prostu idealna. Żadne inne aminokwasy nie działały na mnie kiedykolwiek tak skutecznie."
Anonimowy tester Nr417.

Idealna kompozycja aminokwasów

3P Amino Matrix™ jest inny. Dzięki 3P Amino Matrix™ znaleźliśmy doskonałą mieszankę aminokwasów do rozwoju mięśni i regeneracji powysiłkowej. Ten rewolucyjny produkt zawiera opatrzoną mieszankę aminokwasów pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, stanowiącą prawdziwą innowację dla tych, którzy traktują budowanie mięśni poważnie.

W tej rewolucyjnej mieszance aminokwasów opatrzonej wyeliminowaliśmy wszelkie niedoskonałości kompozycyjne we wszystkich produktach, z których te aminokwasy zostały pobrane.

Nadszedł czas, aby przemyśleć sposób budowania mięśni. Nadszedł czas, aby złamać zasady i wstrząsnąć podstawami suplementacji sportowej.

Nadszedł czas, aby przemyśleć temat aminokwasów.

Dawkowanie:
W dni nietreningowe przyjmować 4 tabletki rano i 4 tabletki przed snem. W dni treningowe przyjmować 4 tabletki rano i 4 tabletki przed treningiem.

Składniki:
3P Amino Matrix™ (ekstrakt z białka roślinnego: 52,5%, koncentrat białek serwatkowych: 15%, odtłuszczone mleko w proszku), maltodekstryna, zagęszczacz (celuloza mikrokrystaliczna - E460), substancja przeciwzbrylająca (talk - E553b), aerosil - E551, stearynian magnezu - E470b, powłoka: hydroksypropylometyloceluloza (E464), hydroksypropyloceluloza (E463), talk (E553b), migliol (frakcja oleju kokosowego), dwutlenek tytanu (E171).

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Fitmax - Amino 2000 - 300tabl.

Fitmax - Amino 2000 - 300tabl.

Cena: 95,00 PLN

Promocja: 78,90 PLN

Scitec - Amino 5600 - 500tabl.

Scitec - Amino 5600 - 500tabl.

Cena: 93,00 PLN

Promocja: 75,99 PLN

Trec Nutrition - Amino Max 6800 - 320kaps.

Trec Nutrition - Amino Max 6800 - 320kaps.

Cena: 84,00 PLN

Promocja: 72,90 PLN

Olimp - Amino EAAnabol Xplode - 520g.

Olimp - Amino EAAnabol Xplode - 520g.

Cena: 107,00 PLN

Promocja: 94,18 PLN