Olimp - BCAA Mega Caps - 120kaps.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania

Cena: 53,50 PLN

Promocja: 49,90 PLN

LUB

BCAA MEGA CAPS - najsilniejsze i najbardziej skoncentrowane aminokwasy rozgałęzione na świecie!  
1100 mg bcaa w 1 kapsułce!! Każda kapsułka olimp bcaa mega caps zawiera ponad dwa razy więcej aminokwasów bcaa niż produkty konkurencyjne!

Olimp - BCAA Mega Caps - 120kaps.

Więcej zdjęć

Ilość porcji24
Ocena9.4

Product contact

Informacje kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

BCAA MEGA CAPS to wyjątkowo silnie skoncentrowana kompozycja krystalicznych, farmaceutycznych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (leucyny, waliny i izoleucyny) w stosunku 2:1:1 wzbogacona dodatkowo witaminą B6. BCAA podobnie, jak witaminy, należą do substancji egzogennych, co oznacza, że muszą być dostarczane z pożywieniem. Spełniają one bardzo ważne funkcje fizjologiczne, tj. budulcowe, energetyczne i regulacyjne:
- stanowią ok. 35-40% tkanki mięśniowej organizmu;
- jako jedyny, niemożliwy do zastąpienia substrat energetyczny, łączą szybki nieekonomiczny metabolizm glukozy z wolnym ekonomicznym metabolizmem kwasów tłuszczowych; ten kierunek działania nabiera szczególnego znaczenia w trakcie wysiłku, szczególnie interwałowego - o zmiennej intensywności - takiego, z jakim mamy do czynienia w wielu dyscyplinach sportowych, w treningach kulturystycznych i na zajęciach fitness;
- ograniczają rozpad (katabolizm) i nasilają odbudowę (anabolizm) białek - poprawiają bilans azotowy, dzięki czemu przyspieszają adaptację wysiłkową sportowców, szczególnie w dyscyplinach siłowych, szybkościowo - siłowych i wytrzymałościowo - siłowych. BCAA regulują gospodarkę tłuszczową i węglowodanową - potęgują rozpad i utrudniają gromadzenie się w organizmie tłuszczu zapasowego. Intensyfikacja przemian tłuszczowych przez wolne BCAA, odbywa się zarówno na poziomie regulacji ogólnoustrojowej, jak też na poziomie metabolizmu tkanki mięśniowej i tłuszczowej - jest to zjawisko adaptacyjne, umożliwiające zachowanie równowagi życiowej, w głodzie i podczas długiej wytężonej pracy.
Zapotrzebowanie na BCAA wzrasta znacząco w trakcie i po wysiłkach fizycznych, w stresie, w drugiej połowie życia (po 40-stce) oraz w dietach redukcyjnych (odchudzających).

OLIMP BCAA MEGA CAPS TO NAJWIĘKSZA NA ŚWIECIE DAWKA FARMACEUTYCZNYCH AMINOKWASÓW ZAWARTA W JEDNEJ KAPSUŁCE!! 1100 mg BCAA w 1 KAPSUŁCE !!

Olimp BCAA MEGA CAPS polecamy:
- sportowcom wyczynowym i ćwiczącym rekreacyjnie, dla zabezpieczenia energetyki pracy, przyspieszenia regeneracji powysiłkowej oraz poprawy siły, masy i wytrzymałości mięśni szkieletowych;

- osobom z nadmiarem tkanki tłuszczowej dla przyspieszenia efektów odchudzania i stabilizacji niskiego poziomu wagi;

1 kapsułka BCAA MEGA CAPS zawiera:
aminokwasy BCAA -1100 mg
w tym :
L-leucyna 550mg
L-walina 275mg
L-izoleucyna 275mg
Wit. B6 0,26mg

Składniki: wolne farmaceutyczne aminokwasy ( L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna), witamina B6, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciw zbrylająca - stearynian magnezu, otoczka kapsułki -żelatyna.

Zalecana dzienna porcja: 5 kapsułek 3 razy dziennie – przed śniadaniem, przed treningiem, po treningu lub przed snem popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

4+ Sport Nutrition - BCAA+ Hardcore - 300tabl.

4+ Sport Nutrition - BCAA+ Hardcore - 300tabl.

139,00 PLN
4+ Sport Nutrition - BCAA+ 2:1:1 - 500tabl.

4+ Sport Nutrition - BCAA+ 2:1:1 - 500tabl.

149,00 PLN
4+ Sport Nutrition - BCAA+ 2:1:1 - 250tabl.

4+ Sport Nutrition - BCAA+ 2:1:1 - 250tabl.

89,00 PLN
Weider - BCAA Premium Powder - 500g.

Weider - BCAA Premium Powder - 500g.

Cena: 129,00 PLN

Promocja: 124,90 PLN

Iron Horse Series - BCAA 2:1:1 - 150tabl.

Iron Horse Series - BCAA 2:1:1 - 150tabl.

69,00 PLN