ALE - MagneUp Shot - 20x25ml.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania

Cena: 139,80 PLN

Promocja: 99,99 PLN

ALE MagneUp  Shot dostarcza w płynnej formie dobrze przyswajalny magnez wraz z witaminą B6.

ALE - MagneUp Shot - 20x25ml.

Więcej zdjęć

Ilość porcji20
Ocena9.2

Cena: 139,80 PLN

Promocja: 99,99 PLN

Product contact

Informacje kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

Magnez jest jednym z najważniejszych jonów wewnątrzkomórkowych odpowiedzialnych za utrzymanie homeostazy elektrolitowej organizmu. Wchodząc w skład ponad 300 enzymów bierze udział w regulacji przemian energetycznych oraz odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i krwionośnego. Magnez reguluje również wydzielanie neuroprzekaźników, wpływa na przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe oraz odpowiada za prawidłową kurczliwość tkanki mięśniowej. Ponadto, magnez jest niezbędny dla na przemian witaminy D, jak również wchodzi w skład kości warunkując ich odpowiednią twardość.

Niedobory magnezu w organizmie prowadzą do obniżenia tempa przemian energetycznych oraz obniżenia sprawności układu nerwowego i krwionośnego, co może objawiać się rozdrażnieniem i przewlekłym zmęczeniem. Osobami szczególnie narażonymi na niedobory magnezu są osoby intensywnie pracujące fizycznie i umysłowo, w tym osoby aktywnie fizycznie. Ponadto, zwiększone zapotrzebowanie na magnez dotyczy kobiet w ciąży i matek karmiących oraz osób w okresie rekonwalescencji, zwłaszcza po zabiegach chirurgicznych. Zwiększone zapotrzebowanie na magnez może dotyczyć również osób chorujących na schorzenia układu krążenia, cukrzycę oraz osoby stosujące leki obniżające poziom magnezu w organizmie.

ALE MagneUp Shot dostarcza magnez w formie dobrze przyswajalnej formie oraz optymalną dawkę witaminy B6. Witamina B6 zwiększa przyswajanie magnezu do organizmu i wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego, utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych oraz reguluje przebieg metabolizmu energetycznego organizmu.   

ALE MagneUp
 Shot to również farmaceutyczna jakość. W produkcji wykorzystywane są surowce najwyższej jakości, a sam proces wytwarzania przebiega w oparciu o najwyższe standardy GMP, dzięki czemu ALE MagneUp Shot spełnia kryteria jakościowe stawiane preparatom farmaceutycznym. ALE MagneUp Shot może być wykorzystywany przez wegetarian i wegan, gdyż surowce wykorzystane w produkcji nie są pochodzenia zwierzęcego.

Składniki:
Woda, glicerolofosforan magnezu, fruktoza, regulatory kwasowości: kwas jabłkowy i cytryniany sodu, substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat, witamina B6, substancje słodzące: cyklaminiany i sacharyny.

ALE MagneUp Shot przeznaczony jest do uzupełniania magnezu i witaminy B6 w diecie osób aktywnych umysłowo i fizycznie w celu zredukowania zmęczenia i usprawnienia przemian metabolicznych.

Wskazaniem do zastosowania ALE MagneUp Shot są:

- Niedobór magnezu i hipomagnezemia;
- Zaburzenia funkcjonowania mięśni, skurcze mięśniowe;
- Stany zmęczenia fizycznego i psychicznego, stany zwiększonej drażliwości, okres intensywnej pracy fizycznej i umysłowej;Okres zwiększonej potliwości, w tym związanej z wysiłkiem fizycznym;
- Zwiększone zapotrzebowania na magnez w okresie ciąży i karmienia;
- Okres rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych;
- Cukrzyca;
- Choroby serca i układu krążenia (miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, dusznica bolesna, zaburzenia rytmu serca, świeże stany pozawałowe, zastoinowa niewydolność krążenia).


Niedobór magnezu i hipomagnezemia:|
Spożywać 1 ampułkę na 30-60min przed snem. 

Zaburzenia funkcjonowania mięśni, skurcze mięśniowe:
Spożywać 1-2 ampułek w ciągu dnia. Najwyższą skuteczność zapewnia spożycie magnezu 

30-60min przed snem. 

Stany zmęczenia fizycznego i psychicznego, stany zwiększonej drażliwości, okres intensywnej pracy fizycznej i umysłowej
Spożywać 1-2 ampułek w ciągu dnia. Najwyższą skuteczność zapewnia spożycie magnezu 

30-60min przed snem. 

Okres zwiększonej potliwości, w tym podczas wysiłku fizycznego:
Spożywać 1-2 ampułek w ciągu dnia. Najwyższą skuteczność zapewnia spożycie magnezu 

30-60min przed snem. 

Ciąża i okres karmienia:|
Dawkowanie należy skonsultować z lekarzem.

Okres rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych:Spożywać 1-2 ampułek w ciągu dnia. Najwyższą skuteczność zapewnia spożycie magnezu 
30-60min przed snem. 

Choroby serca i układu krążenia:
Dawkowanie należy skonsultować z lekarzem.

Cukrzyca:
Dawkowanie należy skonsultować z lekarzem.

Informacja medyczna: (ZAWIERA SIĘ W ZAKŁADCE DAWKOWANIE)

Interakcje z lekami i żywnością:
Magnez wchodzi z interakcje z tetracyklinami, fluorochinolonami, preparatami żelaza, przeciwzakrzepowymi pochodnymi warfaryny, lewodopą, lekami przeciwlękowymi (klonazepam i pochodne) oraz lekami układu sercowo naczyniowego (kaptopril, glikozydy nasercowe, niefedypina i jej pochodne).

W przypadku stosowania wyżej wymienionych leków, zaleca się odstęp minimum 
4 godzinny pomiędzy spożyciem leku a spożyciem suplementu oraz konsultację z lekarzem w celu ustalenia sposobu podawania suplementu.

Ostrzeżenia:
Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki suplementu. Nie stosować przy takich schorzeniach, jak: hipermagnezemia, ciężka niewydolność nerek, blok przedsionkowo-komorowy, myasthenia gravis, znaczne niedociśnienie tętnicze. Zachować ostrożność w niewydolności nerek oraz leczeniu skojarzonym z glikozydami nasercowymi.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Objawy niepożądane:
Ze strony układu pokarmowego mogą wystąpić zaburzenia takie, jak mdłości i wymioty. Przedawkowanie prowadzi do objawów hipermagnezemii (biegunka, niedociśnienie tętnicze, osłabienie mięśniowe, dezorientacja, bezsenność, bradykardia i zaburzenia przewodzenia, zaczerwienienie skóry). W razie silnych objawów należy odstawić suplement i skonsultować się z lekarzem.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Multipower - Magnesium Liquid - 20x25ml

Multipower - Magnesium Liquid - 20x25ml

69,00 PLN
Olimp - Chela - MagB6® FORTE - 60kaps.

Olimp - Chela - MagB6® FORTE - 60kaps.

Cena: 29,30 PLN

Promocja: 25,82 PLN

Inkospor - Active Magnesium - 20x25ml

Inkospor - Active Magnesium - 20x25ml

Cena: 89,95 PLN

Promocja: 79,84 PLN

Olimp - Chela - MagB6® Forte Shot - 20x25ml

Olimp - Chela - MagB6® Forte Shot - 20x25ml

Cena: 90,00 PLN

Promocja: 73,39 PLN

Real Pharm - Magnesium + B6 - 90tabl.

Real Pharm - Magnesium + B6 - 90tabl.

19,00 PLN