Activlab - Tribuactiv B6 - 90kaps.

Wyślij znajomemu Dodaj do porównania

Cena: 39,00 PLN

Promocja: 23,90 PLN

LUB

Tribuactiv B6:
– zwiększa libido
– podwyższa poziom testosteronu
– zwiększa siłę mięśniową oraz wytrzymałość fizyczną
– ułatwia koncentrację umysłową i sprawność intelektualną
– znacznie poprawia ogólną kondycję organizmu

Activlab - Tribuactiv B6 - 90kaps.

Więcej zdjęć

Ilość porcji45
Ocena7.5
Mega hit

Product contact

Informacje kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola

Szczegóły

Tribuactiv B6 to połączenie ekstraktu z rośliny Tribulus terrestris, magnezu, cynku i witaminy B6. Jednym ze składników Tribulusa są saponiny steroidowe. Zasadniczym elementem cząsteczek saponin steroidowych jest szkielet sterolowy (C27), podobny do tego, z którego zbudowany jest testosteron.  Magnez przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, a także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i syntezie białka. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu oraz przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej.

TRIBULUS TERRESTRIS reguluje pracę hormonów odpowiedzialnych za poprawę wydajności fizycznej i umysłowej organizmu oraz poprawia libido działając jako afrodyzjak, zwiększający popęd seksualny. U osób aktywnych powoduje wzrost poziomu testosteronu poprzez aktywację hormonu Luteiny. Przyspiesza również przyrost tkanki mięśniowej. Wykazuje ogólne działanie wzmacniające organizmu. Tribulus Terrestris nie jest środkiem hormonalnym.

MAGNEZ Poprawia koncentrację , niweluje oznaki zmęczenia (nawet przewlekłego). Wskazany dla osób działających w sytuacji wysokich wymagań i rygorów - osoby aktywne umysłowo i fizycznie. Działa relaksująco i antystresowo. Magnez wyzwala i magazynuje energię komórkową powstałą ze spalania węglowodanów (glukozy) w organizmie.

CYNK bierze udział w metabolizmie węglowodanów, tłuszczy i białek, kieruje kurczliwością mięśni, bierze udział w tworzeniu insuliny. Korzystnie wpływa na proces wzrostu , aktywuje do działania hormon wzrostu GH. Poprawia sprawność intelektualną.

WITAMINA B6 jest niezbędna dla prawidłowej gospodarki białkowej, warunkuje transaminację, czyli proces, który prowadzi do syntezy różnych aminokwasów w organiźmie a także inne przemiany metaboliczne w obrębie substancji białkowych. Wit. B6 jest niezbędna w regulacji układu nerwowego. Zapotrzebowanie organizmu na Wit. B6 jest zależne od ilości spożywanego białka. Stwierdzono, że do jej niedoboru dochodzi szybciej o osób stosujących diety wysokobiałkowe, szczególne znaczenie ma w żywieniu sportowców.

SKŁAD: Ekstrakt z Tribulus terrestris, tlenek magnezu, diglicynian cynku, substancja przeciwzbrylająca E 470b, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), otoczka (żelatyna, barwnik E171, E132).

SPOSÓB UŻYCIA: 2 kapsułki dziennie.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Iron Horse Series - Iron Test - 90kaps.

Iron Horse Series - Iron Test - 90kaps.

79,00 PLN
Universal - Animal Test - 21sasz.

Universal - Animal Test - 21sasz.

Cena: 359,00 PLN

Promocja: 259,00 PLN

Bio Tech USA - Wianabol - 90kaps.

Bio Tech USA - Wianabol - 90kaps.

Cena: 90,00 PLN

Promocja: 79,90 PLN

Vital Max - Tribulus 2000 Mega Capsules - 240kaps.

Vital Max - Tribulus 2000 Mega Capsules - 240kaps.

99,00 PLN
Weider - Testo Warrior - 150kaps.

Weider - Testo Warrior - 150kaps.

134,00 PLN